o inwestycji   /   lokalizacja   /   standard   /   tabela mieszkań   /   galeria
 

         VILLA VALENCIA została nominowana do Nagrody "CZAS GDYNI" przez Radę Miasta Gdyni za najlepszą inwestycję w dziedzinie architektury w 2014 roku

VILLA VALENCIA / opis inwestycji

VILLA VALENCIA to nowoczesna kameralna inwestycja, wkomponowana w pięknie nasłonecznioną działkę, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, z myślą o osobach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej przestrzeni.                                                                                                                                       Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej położenie w nadmorskiej dzielnicy Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana na granicy z dzielnicą Redłowo z dogodnym dostępem do centrum.

VILLA VALENCIA to projekt 17 eleganckich apartamentów: od 39 do 120 m2  w układzie od 1 pokoju [studia] do 5 pokoi, w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, na działce o powierzchni 1408 m2. 

Każda kondygnacja budynku jest połączona z podziemną halą garażową elegancką przeszkloną klatką schodową z windą. Części wspólne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, a przeszklenia i elementy aluminiowe dodały lekkości i przestronności. Każdy apartament  wyposażony jest w jeden - dwa balkony, lub ogródek. Elewacje częściowo pokryte są płytami typu „Euronit” (fasada wentylowana) oraz tynkiem szlachetnym. Natomiast duża ilość szklanych okien i witryn podkreślą prestiżowy, elegancki i „gdyński” charakter  inwestycji.

Inwestycjia ukończona i oddana do użytkowania w III kwartale 2014 roku.