Villa Valencia

Powierzchnia terenu osiedla: 1408 m kw
Lokalizacja: GDYNIA WZGÓRZE ŚW. MAKSYMILIANA ul. Batalionów Chłopskich 8
Liczba mieszkań: 18 apartamentów
Inwestycja zrealizowana i oddana do użytkowania w 2014 roku
Inwestor: Ge Developer sp. z o.o.

 

Opis

VILLA VALENCIA to nowoczesna kameralna inwestycja, wkomponowana w pięknie nasłonecznioną działkę, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, z myślą o osobach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej przestrzeni. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej położenie w nadmorskiej dzielnicy Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana na granicy z dzielnicą Redłowo z dogodnym dostępem do centrum.
VILLA VALENCIA to projekt 18 eleganckich apartamentów: od 39 do 120 m2 w układzie od 1 do 4 pokoi, w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, na działce o powierzchni 1408 m2 z pięknie zaaranżowanym ogrodem. Każda kondygnacja budynku jest połączona z podziemną halą garażową elegancką przeszkloną klatką schodową z windą. Części wspólne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, a przeszklenia i elementy aluminiowe dodały lekkości i przestronności.
Architektura budynku z dużą ilością przeszkleń podkreślająca prestiżowy, elegancki i „gdyński” charakter inwestycji została doceniona przez Radę Miasta Gdyni nominacją do nagrody „Czas Gdyni” za najlepszą inwestycję 2014 roku.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.